Genç KAGİDER Günleri’nde iş dünyasında Çeşitlilik ve Dahiliyet’in önemi konuşuldu
   12/25/2013 12:00:00 AM

Genç KAGİDER Günleri’nde iş dünyasında Çeşitlilik ve Dahiliyet’in önemi konuşuldu

Unilever Türkiye Müşteri Geliştirme Direktörü Neslihan Nigiz Ulak, 10 Aralık’ta İTÜ’de yapılan Genç KAGİDER Günleri’nde gençlerle buluştu.
Ulak, 18-30 yaş arası gençlerde toplumsal cinsiyet eşitliği farkındalığını geliştirmeyi ve arttırmayı hedefleyen Genç KAGİDER’in düzenlediği panelde, iş dünyasında kazandıran dengenin önemi konusunda konuştu. Genç kadın ve erkek öğrencilerin katıldığı panel boyunca kadının ekonomiye katılımının önemi, istihdamı ve girişimcilerin önündeki engeller konuları rol modellerle birlikte tartışıldı. 

Tchibo Türkiye Genel Müdürü Şenay Küçük Tanşu, bebeklere özel ürünler sunan Bebeshop kurucusu Hande Çaydaşı ve kadınlara özel bir spor ve yaşam merkezi olan B-fit’in kurucusu Bedriye Hülya’nın da konuşmacı olduğu etkinliğe 100’den fazla kişi katıldı. 

Öğrencilerden gelen sorularla fikir alışverişi de yapılan panelde Neslihan Nigiz Ulak, Unilever’in Çeşitlilik ve Dahiliyet ajandasını , kadın erkek dengesinin olduğu, tüm çalışanların potansiyellerini tam olarak kullanabilecekleri, görüşlerini ve fikirlerini rahatlıkla paylaşabilecekleri katılımcı bir organizasyon yaratmanın avantajlarını ve Unilever’de daha katılımcı bir kültür yaratmamızı sağlayacak Agile ve Esnek çalışma, Şirketiçi politikalar, Mentoring, Çeşitlilik ve Dahiliyet Atölyeleri gibi yeni girişimleri ve aksiyonları anlattı.

Firma Bilgileri

SARAY MH. KÜÇÜKSU CD. SOKULLU SK. NO: 8 ÜMRANİYE İSTANBUL

Tel: +90 216 6339000

Web: www.unilever.com.tr

Firma Videoları: Tıklayınız

Perakende Bülten: Tıklayınız

x