x

ARKADAŞINA GÖNDER
Adınız Soyadınız  :  *
Paylaşacağınız e-posta adresi :  *
Yorumunuz  : 
 

    

E-Mail :
Şifre :
 

Perakende Bülten'i takip edin:
Intersport 18. mağazasını Antalya’da açtı
08.04.2013 - Moda / Mağazacılık
Dünyanın en büyük spor perakendecisi Intersport, Türkiye’de sağlam adımlarla büyümeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Erasta Park AVM ile Antalya’ daki ikinci mağazasını açan Intersport, Türkiye’deki mağaza sayısını 18’e çıkartmış oldu.

Dünyaca ünlü markaları tek çatı altında toplayan Intersport’un 2013 hedefleri arasında, ‘Türkiye’de mağazalaşarak büyümek’ büyük yer tutuyor. Mağaza sayısını 2013’te 20’ye çıkartmak isteyen Intersport, bu konuda hedeflerine emin adımlarla ilerleyerek, geçtiğimiz günlerde Antalya’da ikinci mağazasının açılışını gerçekleştirdi. 

Eroğlu Gayrimenkul tarafından Antalya’da hayata geçirilen ve Antalya’da ilk kez yarı açık olarak mimari düzenlemesi yapılan Erasta Park AVM, Türkiye ve dünyadaki seçkin markaları bünyesinde barındırma ve tüm gelir gruplarına hitap eden mağaza karması oluşturmasıyla tanınıyor. Intersport’un, Erasta Park AVM’de açılan mağazası, 1.000 metrekarelik geniş alanı ile Intersport’un en büyük 3 magazasindan birisi oldu. 
 
Intersport  Türkiye Genel Müdürü Aydın Kanatlı yapılan açılışla ilgili şu açıklamalarda bulundu; “Bizim tek isimiz ve odak noktamiz spor. Bu mantıkla büyüyen süreç ve ortamlarımızı, müşterinin ihtiyacını nasıl doğru anlayıp buna uygun çözüm üretirize göre dizayn ediyoruz. Marka cesitliligimiz, musteri ihtiyaclarini kolayca giderme uzerine kurulu kategorik sergileme duzenimiz, uzman personel servisimiz ve kosulsuz musteri memnuniyeti anlayisimizla hizli sekilde buyumeye devam edecegiz.”  
 
 
Firmanın Diğer Haberleri
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 6
  7. 7
  8. İleri >
INTERSPORT
BAYAR CD. GÜLBAHAR SK. NO:19 KOZYATAĞI ISTANBUL
+90 216 6651000
www.intersport.com.tr